Kim jesteśmy?

Możemy sprawić, że Twoje pomysły
staną się rzeczywistością 🙂

Nie, nie jest to magia. Staramy się wspierać przedsiębiorców oraz przedsiębiorczość. Jesteśmy biurem rachunkowym mówiącym ludzkim językiem. Nadrzędną zasadą jest współpraca i dobra relacja z naszymi klientami. Obsługujemy firmy, które są z nami blisko 20 lat. Czy chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? 

Hand of a businessman supporting wooden steps for his partner to walk his fingers upwards in a conceptual image of business partnership. Over blue background.

Dlaczego wybierzesz nas?

Kwalifikacje

Nie jesteśmy księgowymi tylko z nazwy. Ciężko pracowałyśmy, aby zdobyć kierunkowe wykształcenie. Dzięki temu obsługuje Cię utytułowany specjalista, który już od momentu edukacji wie co chce robić. Zatem oprócz umiejętności możemy pochwalić się zdobytym wykształceniem, jak również szkoleniami u renomonowanych firm wśród księgowych (SKwP, Monika Smulewicz, Anna Leńczowska) 

Komunikacja

Jako biuro rachunkowe idące z duchem czasu możesz wybrać w jaki sposób chcesz się z nami kontaktować lub w jaki sposób dostarczać dokumenty. Pod tym względem mamy kilka rozwiązań, które mogą przenieść usługę księgowości tylko do obszaru zdalnego lub ograniczyć konieczność wizyt w biurze. Wiemy, że wśród klientów są również tradycjonaliści, dlatego też pod tym kątem jesteśmy elastyczne. 

Proaktywność

W obliczu ciągłych zmian chcemy zawsze być na bieżąco. Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania dla księgowych, które informuje o zmianach w podatkach nie tylko nas, ale i WAS 🙂 Każdy z naszych klientów otrzymuje świeżą porcję newsów w pigułce czasem kilka razy w miesiącu. 

Ubezpieczenie OC

Oczywiście nasze biuro posiada ubezpieczenie OC. Zapewnia to bezpieczeństwo nie tylko nam jako księgowym, ale chroni również interesy klientów. 

Kim jesteśmy?

Kto tworzy Sferę Księgowości?

small_avatar

Asteria Krukowska

Właścicielka biura/Księgowa
Jestem księgową od 1997 roku. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku oczywiście 🙂 Finanse i Rachunkowość. Specjalizuje się w rozliczaniu firm z różnych branż, doświadczenie w księgowości pozwoliło mi zapoznać się z większością z nich. Rozliczam PIT, CIT, VAT, ZUS, kadry i płace. Połączenie wiedzy praktycznej z teorią daje mi mocne podstawy w zakresie księgowości. Oprócz pracy w biurze stacjonarnym, od ponad 3 lat pracuje jako księgowa online w firmie inFakt. Ponadto w inFakt pracuje jako Talent Manager - na tym stanowisku jestem odpowiedzialna za rekrutację księgowych. Praca jako księgowa on-line pozwoliła mi spotkać ogrom przypadków księgowych, co przekłada się na jeszcze większe doświadczenie. W pracy najważniejszy jest dla mnie klient i dobre relacje. Zapraszam do współpracy!
IMG-1859 (1)

Arletta Krukowska

Księgowa
Pracuje w księgowości od 2019 roku. Ukończyłam studia wyższe magisterskie o kierunku Finanse i Rachunkowość, a wcześniej Zespół Szkół Ekonomicznych zdobywając tytuł technika ekonomisty. Ponadto stale inwestuje w szkolenia podnoszące kwalifikacje w księgowości.W 2021 roku również współpracowałam z inFakt zdobywając tym samym cenne praktyczne doświadczenie na stanowisku Mobilny Specjalista ds Księgowości. W tym momencie w mojej pracy samodzielnie w pełni rozliczam firmy z nami współpracujące. Pracę wykonuje pod okiem mojej mamy. W pracy lubię uporządkowanie oraz sprawność działania 🙂 Oprócz rozliczania klientów w biurze jestem odpowiedzialna za kontakt z klientem oraz informowanie o wszelkich zmianach.

Zaplanujmy wspólnie Twoją firmę.